web analytics Ayhanpen - Erzincan Pvc Kapı ve Pencere Sistemleri
Sizin İçin Açığız: Pazartesi-Cumartesi 8:00 - 18:00
  • Bize Ulaşın

    0446 2244100

  • E-Mail Gönderin

    bilgi@ayhanpeninsaat.com

  • İletişim

Sinerji Cam

 Sinerji Cam

Sinerji Cam Sistemleri

Sinerji cam modelleri aslında her yönü ile avantaj sunan camlardan biri olarak karşımıza çıkar. Özel bir üretimden geçen bu camlar sayesinde daha konforlu ve rahat yaşamak mümkün olur. Çünkü bu cam, her açıdan hayatı kolaylaştıran çözümler sunar. Bu şekilde müşterilerinin yaşam alanlarında minimum giderler ile rahata kavuşmasına olanak tanır. Sinerji camlar ile gelen en önemli avantajlar ise şu şekilde karşımıza çıkar;

Sinerji cam için yapılan ek ödeme elde edilen tasarruf ile ortalama 2 ya da 3 yıl içerisinde geri alınabilir.

Ayrıca bu cam ısı kaybını önleme konusunda önemli bir konumda yer alır. Bilinen standart çift camlara oranla en az yüzde 45 civarında ısı kaybını azaltır. Böyle bir durumda ise ısınma giderleri düşer ve yakıt masraflarından kurtulmak mümkün olur.

Pencere önlerinin kışın soğuk ve yazın ise sıcak olmasını önler. Sahip olduğu bu özellikle ile konforlu ve rahat bir yaşam alanı sunmuş olur.

Buğulanma gibi olumsuz durumlar sinerji camlarda oldukça düşük bir seviyede olur. Özel yapısı sayesinde buğulanma olasılığını en aza indirger.

Aynı zamanda yüksek oranda ışık geçirgenliğine sahiptir.

Kullanıldığı her alanda estetik ve şık görüntüler meydana getirir. Bu özelliği ile pek çok kullanıcının beğenisini kazanmıştır.

Soru SorTelefon Et