web analytics Ayhanpen - Erzincan Pvc Kapı ve Pencere Sistemleri
Sizin İçin Açığız: Pazartesi-Cumartesi 8:00 - 18:00
  • Bize Ulaşın

    0446 2244100

  • E-Mail Gönderin

    bilgi@ayhanpeninsaat.com

  • İletişim

1983'den Günümüze Tecrübe

Ayhan Alüminyum Pvc Metal İnşaat ve Taahhüt ; 1983 yılında firma sahibi ; Ayhan Selçuk tarafından kurulmuş olup , insanoğlunun daima ; kalite , inavasyon (yenilik) , memnuniyet arayışında olduğunu gözlemlemiş ve kurulmuş olduğu günden bugüne bunu firmasının ilkeleri haline getirmiştir..

 
 

Ayhan PEN İle 1983'den Günümüze

100 Bin +

Mutlu Müşteri

100%

Müşteri Memnuniyeti

100 Milyon +

Milyonlarca metre pvc , ustalarımızın ellerinde ve son teknoloji makinalarımızda şekillendi

Ayhan Alüminyum Pvc  Metal İnşaat ve Taahhüt’ün temeli 1983 yılında firma sahibi ; Ayhan Selçuk tarafından atılmış olup, insanoğlunun daima ; kalite , inavasyon (yenilik) , memnuniyet arayışında olduğunu gözlemlemiş ve kurulmuş olduğu günden bugüne bunu firmasının ilkeleri haline getirmiştir.

Kurulmuş olduğu yıllarda üretim kapasitesi ve yoğunluğunu Metal doğramalar üzerine yapmıştır. Kurulmuş olduğu günden buyana ; İnsanoğlunun mutluluğunun almış olduğu hizmet kalitesi ile doğru orantılı olarak arttığının altını çizen ve bunu daime hizmet sektöründe firmasına yansıtan Ayhan Selçuk, daha firmanın kurulmuş olduğu o ilk yıllardan bu yana kaliteyi ve müşteri memnuniyetini hiç göz ardı etmeden işletmesini sürdürmüştür.

Tarihler  1990 yılını gösterdiğinde firma sahibi  Ayhan Selçuk kendinden bekleneni yapmış ve Erzincan halkına yepyeni bir değer tanıtmıştı. O tarihlerde Erzincan  şehrinde Alüminyum doğramanın varlığı ve kullanımı olmadığından yenilikçi kimliğini öne çıkararak bu ürünü Erzincan halkına ve çevre illere tanıtmış, kullanımının artışı ve yaygınlığında önemli rol almıştır. Bu döneme kadar Ayhan Metal olarak bilinen firma bu dönemle birlikte Ayhan Alüminyum olarak anılmaya başlamış ve şehirde kaliteli ve yenilikçi bir ürün isteyen vatandaşın uğrak noktası olmuştur. 

Erzincan ili doğuda bulunan , kışları  gündüz ve gece sıcaklığının 15-20 derece değiştiği bir şehir olduğundan, ısı ve ısı  yalıtımına ihtiyaç duyulan bir şehirdir.

Daima arz ve talep dengesini iyi okuyabilen firma sahibi Ayhan Selçuk, tarihler 1994 yılını gösterdiğinde Erzincan şehrine yeni bir değer daha katmıştır.

 Böylelikle PVC Kapı ve Pencere Sistemleri üzerinde sektörde ‘AYHANPEN KAPI VE PENCERE SİSTEMLERİ’ adı altında hizmet vermeye başlamıştır.

1984 yılında başlamış olan bu işletme serüveni günümüze kadar gelmiş olup,bir çok  toplu konut, kooperatif,okul , kamu binası ve münferit projeye imza atmış , teşekkür ve başarı  plaketleri almış bununla birlikte  zaman zaman sektörle ilgili yapılabilecek yeniliklerle ve değişimlerle ilgili sektörün ileri gelen firmaları tarafından  seminer ve toplantılarda görüşü alınmıştır.

Kurulmuş olduğu günden bugüne kalite, müşteri memnuniyeti ve inavasyonu  (yenilik) kendine ilke edinen firma ; ‘AYHANPEN BİR MARKA’ sloganını değerli müşterileri tarafından almış , daima sektöründe ipi göğüsleyen  firma olmuştur ve bu düzlemde çalışmalarına devam etmektedir.


Soru SorTelefon Et